KURUMSAL

Vizyon

Yıllardan beri süregelen müşteri odaklı yaklaşım ile hizmet sektöründe başarılı, etkin ve verimli bir organizasyon oluşturarak; müşterilerimizin isteklerini en iyi biçimde yerine getirebilmeyi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.Enerji tüketiminin en aza indirilerek yüksek teknolojinin kullanılmasına sektörde önem veriyoruz. Kocaeli Platform Forklift; ruhu ve ekipmanları ile ulaşmak istediğiniz hedef doğrultusunda her zaman ve her yerde yanınızda olacaktır.

MİSYON

Kocaeli Platform Forklift olarak makine parkımızın teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek insan ilişkilerinde samimiyet ve saygı büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle taşıdığımız sorumluluk, güçlü bir ekip ve büyük bir organizasyonla sürdürülmektedir.

Yükselen Çözüm Ortağınız
Hızlı Çözümler
Güvenilirlik
Son Teknoloji
% 100 Müşteri Memnuniyeti
Geniş Makine Parkı

Neden Biz ?

Kocaeli Platform Forklift, Etkili yönetimimiz, teknik donanımlı çalışanlarımız, teknolojik üstünlüklere sahip makine parkımız ve coşkulu çalışma stilimizle sektörümüze KALİTE getiriyoruz, TEKNOLOJİ sağlıyoruz. Hedefimiz, Platform dünyasındaki tüm yenilikleri Türkiye’de kurduğumuz ve kuracağımız hizmet noktaları ile ülke genelindeki tüm müşterilerimize sunmaktır. Makine parkımızdaki ürün yelpazesi oldukça geniştir. 8m’den 70m Çalışma Yüksekliğine kadar alternatifli ve ekonomik çözümler üretebiliyoruz. İleri teknoloji ürünü makinelerimizle branşımızda lider olduğumuz gibi sektörümüzün değişik atılımlarında ilklere imzamız vardır.

    Soru Sor
    Merhaba;
    Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
    Hemen Ara